Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

Detyra KursiArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Detyr kursi ne ekonomi

Gjithcka ne lidhje me detyr kursi ne ekonomi mund ta gjeni ne website e meposhtme.
Ju ftojme te vizitoni nje nga keto faqe per te mare me teper informacione dhe detaje mbi detyr kursi ne ekonomi.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“ju lutemi me ndihmoni me nje detyre ne lenden e ekonometrise”
Pustuar nga: eglantina ne daten: 26-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Me duhet nje detyr kursi per lenden " komunikim ne boten e biznesit"”
Pustuar nga: armando ne daten: 15-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“JU LUTEM KUSH ME NDIHMON DOT ME NJE DETYR KURSI ME TEMEN : HYRJE NE MIKROEKONOMI”
Pustuar nga: PETRIKA BALASHI ne daten: 26-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Ju lutem a me ndimoni dot me temen Taksa e sheshte dhe ndikimi i saj ne ekonomi”
Pustuar nga: Rozina ne daten: 12-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Politika fiskale ne shqiperi dhe roli i tyre ne zhvillimin e vendit”
Pustuar nga: denisa ne daten: 01-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“mrm. doja te pyesja ne lidhje me nje detyre kursi te lendes biznes i vogel dhe tema eshte e tille.pres pergjigje brenda mundesive flm”
Pustuar nga: ina ne daten: 19-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

detyr kursi ne ekonomiDetyra Kursi
Lexoni me teper per detyr kursi ne ekonomi duke vizituar faqen detyrakursi.net. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.detyrakursi.net


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Si te DobesohemiSi te Dobesohemi
detyr kursi ne ekonomi me shume ne sitedobesohemi.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.sitedobesohemi.com

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy